Megoldásra vár

Elhagyott autó

Azonosító jele rendszer szerint nem létezik a rendszáma.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csömöri út 114

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem megoldott,folyamatban van.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Elhagyott autó."-ról "Elhagyott autó"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00139465 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A közterület-felügyelet a járművet csak a tényszerű hatósági jelzéssel felszereltség tekintetében vizsgálhatja, a rendszám járm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hivatalból kivont, lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve mozdulatlan lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mályva tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére