Megoldott

Elhagyott, szétberhelt Ford Mondeo, amiben emberek laknak

Ez a Ford már egy pár hónapja itt van az Egressy út 7 előtti parkolóban. Gyanús alakok szoktak körülötte mászkálni, akik néha az autóban is alszanak. Egyszer korán reggel szemtanúja voltam, ahogy az egyik autóból kiszálló hölgy az autó mellé vizelt. Az autó műszakija tavaly júniusban lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 7a

Hozzászólások

  • B. Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap elvitték.
    Köszönjük a visszajelzést!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00139462 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Zuglói Önkormányzati Rendészet fotódokumentációval tet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • B. Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hivatalból kivont, lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve mozdulatlan lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mályva tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére