Válaszra vár

Rendezetlen terület

Anonim Járókelő

Kiszáradt fák, az egyiket kidöntötték és rendezetlen zöldterület.
Kérem, tegyék rendbe!
Nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőtár út

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz helyen nőtt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult szökőkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Etele Park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére