Megoldásra vár

Rozsdás keret

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024. 02. 26.

Magyar Telekom válasza:

A fedlapunk és annak kerete ép. A rossz állapotú, aszfalthiányos járda javítása nem Magyar Telekom kompetencia.

-----

X. Mázsa utca 17 elött a Telekomos fedlapnak elrohadt a kerete, körülötte hiányos a járda.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mázsa u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre, a következőkről tájékoztatom Önöket.

    A Mázsa utca érintett szakaszán a járda állapota annak teljes hosszában történő fe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "X. Mázsa utca 17 elött a Telekomos fedlapnak elrohadt a kerete , körülötte hiányos a járda."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 02. 26. Magyar Telekom válasza: A fedlapunk és annak kerete ép. A rossz állapotú, aszfalthiányos járda javítása nem Magyar Telekom kompetencia. ----- X. Mázsa utca 17 elött a Telekomos fedlapnak elrohadt a...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlapunk és annak kerete ép. A rossz állapotú, aszfalthiányos járda javítása nem Magyar Telekom kompetencia.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Nyitott , fedlap nélküli közműszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mázsa utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mértékben állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szövőszék utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattogó billenő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére