Megoldásra vár

Aranyhegyi út megsüllyedt csatornafedelek sorozata

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.05

Fővárosi Vízművek válasza:
"Köszönettel vettük 139366 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III., Aranyhegyi út 51. számnál tapasztalható útburkolathibát nem az ivóvízhálózat esetleges meghibásodása okozza. A kérdéses szerelvény körül Társaságunk tíz éve semmilyen karbantartást, vagy javítást nem végezett. Ennek megfelelően társaságunknak sajnos nem áll módjában az úthibát megszüntetni, javítása a közút üzemeltetőjéhez tartozik."
------------

Szintbe kellene hozni a képen jelzett megsüllyedt csatornafedeleket, illetve a körülöttük borzasztó állapotban lévő aszfaltot újaraszfaltozni az Aranyhegyi út 51 számnál.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Aranyhegyi út 51

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Szintbe kellene hozni a képen jelzett megsüllyedt csatornafedeleket, illetve a körülöttük borzasztó állapotban lévő aszfaltot újaraszfaltozni az Aranyhegyi út 51 számnál."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.05 Fővárosi Vízművek válasza: "Köszönettel vettük 139366 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önök...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 139366 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatorna fedél jó, Süllyedés nincs.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Burkolathiba, Közútkezelő javítsa.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos Vilati

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    San Marco utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    3 db megsüllyedt Forgalomirányitás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére