Megoldásra vár

Letakart, elfordult kerékpárostábla

Kérem a letakart tábla láthatóvá tételét és a másikkal együtt helyes irányba fordítását.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 196

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Most is előbb válaszoltak, mint ahogy cselekedtek. Kérem visszaküldeni.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük bejelentésüket!
    A hiba elhárításáról már intézkedtünk.

    Kérjük tájékoztatásunk elfogadását!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai üzemeltetési fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Behorpadt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott kerékpárút tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére