Megoldott

Lerakott vegyes szemét

Zugló, Zalán utca és Ond Vezér Park sarkán, a P+R parkolóval szembeni saroknál elszáradt zöldhulladék és műanyag zsákos vegyes szemét kupac látható.
Kérnénk a szemét elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, New Garden Kertészet Pest

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00139327 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a Budapest, XIV. kerület Zalán u. 29-31. szám előtt lévő illegális hulladékot 2024. márciu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört üveg a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére