Megoldásra vár

4 db elhagyott roncs autó

Korábbi bejelentésemben már jeleztem egy roncs autót, ami már immár másfél éve foglalja a parkolóhelyet utcánkban. Ez áll itt a legrégebb óta.
Gondoltam, hátha inspirálóbb az illetékesek számára - illetve költséghatékonyabb kiszállást jelent -, ha egyszerre 4 autót vehetnek szemügyre és intézkedhetnek elszállításukról.
Mindezért csak 50 métert kell megtenni, szinte egymás után sorakoznak az utcában.
Kerékgyártó utcába kell ellátogatni a látványosságért, egészen konkrétan a Fűrész u. és a Balázs u. közötti rész a kollégiumtól az óvodáig.
Sorban: Opel Zafira, bejelentett Renault, törött Mazda3, majd a sort egy Volkswagen Golf zárja.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 31

Hozzászólások

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00139290 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdései szerint a közterület-felügyelet a hatósági j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Turisztikai látványosság: 50 méteren belül 4 db elhagyott roncs autó"-ról "4 db elhagyott roncs autó"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utolsót már én is bejelentettem,még tavaly nyáron.https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/126702/elhagyott-jarmu
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hivatalból kivont, lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve mozdulatlan lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mályva tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére