Válaszra vár

Virágláda úttesre csavarozva

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.05

ÓBKF válasza:
"Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a III. kerületi Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztályának hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefolytatása érdekében."

------------

Lakó egy parkolóhely végébe először egy hatalmas rozsdás virágládát tett, amit most kisebb fa ládára cserélt. Lecsavarozva az útra. 3 férőhelyes parkolóba így 2 kocsi fér csak be.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kenyeres u. 12. 1032 Hungary

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Lakó egy parkolóhely végébe először egy hatalmas rozsdás virágládát tett, amit most kisebb fa ládára cserélt. Lecsavarozva az útra. 3 férőhelyes parkolóba így 2 kocsi fér csak be."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.05 ÓBKF válasza: "Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a III. kerületi Polgárm...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "BFKH III. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a III. kerületi Polgármesteri Hivatal Hatósági Osztályának hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére