Válaszra vár

Járdán engedélyezett parkolás

A mexikói úton a széles járdaszakaszon meg van engedve a járdán parkolás. Nem tudom, hogy szabályos-e, de nem büntetnek érte, és amúgy nincs is nagy baj vele, mert van hely. Viszont a sarok utáni néhány méteren nem elég széles a járda és nem marad elég hely az autók mögött a gyalogos-forgalomnak, ezért az úttesten kerülgetik a gyalogosok a parkoló autókat, miközben ezen a szakaszon buszok műszaki parkolója van, szóval ha valaki nem néz hátra, beléphet egy kiállni készülő busz elé.
Javaslom, hogy a járdán parkolás 5m-rel később legyen engedélyezve, itt pedig tábla, felfestés vagy fizikai akadály tiltsa meg azt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út M

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gazda Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben újra megnéztem, és kifejezetten engedélyezett a járdán parkolás a jelölt táblával, viszont az első pár méteren ezt vissza kéne vonni.
  • Gazda Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szabálytalan parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére