Megoldott

Ágak és lomb

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.02.29

A III. kerületi közterület-felügyelet válasza:
"A jelzett terület a Főváros kezelésében van, önkormányzatunk itt hatáskörrel és illetékességgel nem rendelkezik"

----------

Jelzett szakaszon rengeteg falevél, illetve letörött ágak gyűltek fel.

Kérjük az Illetékest, hogy végezze el a terület tisztítását!

Pontos helyszín:
47.56322511772349, 19.054045773366255

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gázgyár u. 3

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a terület seprését munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/139242/agak-es-lomb
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett szakaszon rengeteg falevél, illetve letörött ágak gyűltek fel. Kérjük az Illetékest, hogy végezze el a terület tisztítását! Pontos helyszín: 47.56322511772349, 19.054045773366255"-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.29 A III. kerületi közterület-felügyelet válasza: "A jelzett terület a Főváros kezelésében van, ö...

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett terület a Főváros kezelésében van, önkormányzatunk itt hatáskörrel és illetékességgel nem rendelkezik
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétrohadt deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törmelék és szemét a vízparton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Galambürülékes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére