Megoldott

szemetes úttest a csatornafedél körül - Szent Gellért tér

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek,

szemetes úttest a csatornafedél körül, jó lenne a jövőben gyakrabban takarítani, vmiért jó idejes kimaradhat.

Vajon miért nem takarítják? 1 perc alatt felseperhető lenne. Több havi csikk szemét van ott.

Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M, 1111 Hungary

villamos megálló mellet

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér - Műegyetem M

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/139234/szemetes-uttest-a-csatornafedel-korul-szent-gellert-ter
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Olajfolt a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Koszos aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schneider Attila
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére