Megoldott

Balesetveszélyes aknafedél

Anonim Járókelő

Balesetveszélyes aknafedél! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a problèma megoldásáról! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kápolna utca

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát megoldották! Köszönöm
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Kápolna u-Kőrösi Csoma út-nál, a járdán megkopott fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BU...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pillangó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér) (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére