Megoldásra vár

Közterületi problémák a Kazinczy utcában

A VII. kerület Kazinczy utcában, a Dob utca és a Wesselényi utca közötti szakaszon az autók folyamatosan és büntetlenül tilosban, a gyalogosok számára kijelölt részen parkolnak. Ugyanitt, jóformán állandó jelleggel, éjjel és nappal, szemeteskukák tömegei akadályozzák a gyalogos forgalmat. (Lényegében az utcán tárolják azokat, noha a jogszabályok ezt tiltják. Ha véletlenül beviszik őket, az ritka kivételnek számít.) Az utca látképéhez tartozik időtlen idők óta a "járda" (nincs padka) közepén található jókora üres növénytartó is. Most már hetek óta kerülgetünk egy ki tudja, honnan odakerült, teli szemeteskukát is (33-as felirattal), amit, úgy tűnik, már soha senki nem fog onnan eltüntetni. Mindez a Kazinczy utcában, amely a város idegenforgalmilag is frekventált része. Nekem napi élményem mindez, köszönöm, ha segíteni tudnak.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 1075 Magyarország

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.png@01DA663F.BBFFFEA0]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10.-18.
    Tel.:06-1-461-9040 e-mail: diszpecser@evkf.hu

    Bardócz Csaba
    irodavezető részére

    Járókelő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Ripp Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rámpa a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hol a járda?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Klauzál utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hol a járda?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére