Megoldatlan

Szeméttaroló telepítésére igény

Évekkel ezelőtt létesült egy elektromos autó töltőállomás a XIV. kerület Gvadányi utcában a Fogarasi út közelében, a Nótárius utcával nagyjából szemben. Az egy dolog, hogy magára a pozícióra nehéz sokszor beállni, kiállni sem könnyű, de nincs a közelben egyáltalán szemetes. Egy autó töltése nem feltétlenül rövid ideig tart és néhány polgártársunk úgy gondolja, hogy rendben van az, ha szétszórja a közben elfogyasztott élelmiszerek, üdítőitalok csomagolásának maradványait, a cigarettacsikkekről nem is beszélve. Eleve sok a szemét a városban, ez pedig különösen kellemetlenné teszi ezt a területet, egy zöld hulladékgyűjtő edény felszerelésével (és annak rendszeres ürítésével) valószínűleg nagy változást tudnánk elérni. Van megfelelő felfogatási helye ennek az alkalmatosságnak, a töltőállomást jelző KRESZ tábla oszlopára például, hasonlóan a buszmegállókban alkalmazott módszernek megfelelően.

Szeretném, hogy ez a lehetőség valóra válhatna.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 87

Hozzászólások

  • Makoviczky Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió,

    Hát, ez nagyon szép és környezettudatos hozzáállás közpénzből. Ez igen, akkor bámuljuk és csodáljuk a szemetet, irány Európa.

    Gratulálok!

    Min...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy új edény telepítését a területen szakmailag nem tartjuk indokoltnak.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/139185/szemettarolo-telepitesere-igeny
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Makoviczky Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétdobált csikkek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére