Megoldásra vár

Tavaly levágott faágak a járda mentén

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 26

Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:
"a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe"

--------------

Örömteli, hogy a tavalyi év során felmérték a Fék utca faállomyányát, a beteg fákat kivágták és még ősszel új fákat is ültettek. Azonban a tavalyi gallyazásból és favágásból elég sok méteres ág hátra marad, az jelenleg is félig a járdán található.
Kérem gyűjtsék össze a zöldhulladékot!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fék u. 10

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Csatoltan küldjük válaszunkat a 00139176 számú bejelentésre.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel:
    Laczkó Lórántné
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Ferencvárosi Polgárm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FESZOFE Nonprofit Kft.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "FESZOFE Nonprofit Kft."-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Örömteli, hogy a tavalyi év során felmérték a Fék utca faállomyányát, a beteg fákat kivágták és még ősszel új fákat is ültettek. Azonban a tavalyi gallyazásból és favágásból elég sok méteres ág hátra marad, az jelenleg is félig a járdán található. Kérem gyűjtsék össze a zöldhulladékot!"-ról "FRISSÍT...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Szemét"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés nevét "Tavaly levágott fáágak a járda mentén"-ról "Tavaly levágott faágak a járda mentén"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FESZOFE Nonprofit Kft.
    Angyal utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére