Válaszra vár

Elhagyott Jármű

1147 Budapest Czobor utca 33 b előtt kb. 2023 nyara óta áll ez a Renault gépjármű !

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Czobor u. 33b

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hivatalból kivont, lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve mozdulatlan lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mályva tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére