Megoldott

Kivágott fák, zöldhulladék, kidobott fenyő a Róna utcán

Anonim Járókelő

Méteres gaz, kivágott fák, levágott faágak, zöldhulladék, fenyőfa vár eltakarítására a Róna utca és a Postás SE közti zöldterületen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 86

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapesti Közművek válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fenyőt munkatársaink elszállították, azonban a terület fenntartása nem Társaságunk illetékessége.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/139174/kivagott-fak-zoldhulladek-kidobott-fenyo-a-rona-utcan
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére