Megoldásra vár

Tönkrement Forgalomírányitás fedlapok

Anonim Járókelő

X. Kőbányai út 55 elött a MOL kútnál lévő zebránál 2 db Forgalomírányitás fedlap tönkrement. Kérjük szépen cseréjüket.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 55

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Kőbányai út 55. előtti járdán a sérült, kopott fedlapok cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUD...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pillangó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér) (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére