Válaszra vár

Nyitott , fedlap nélküli közműszekrény

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.05.
Fővárosi Vízművek Zrt. válasza:
"a Budapest X., Mázsa utca 15. számnál lévő aknafedlap nem tartozik Társaságunk kezelésébe"

—————

FRISSÍTÉS 2024.02.26.
A Vodafone válasza:
“A fedlap nem Társaságunk tulajdona.”

—————

FRISSÍTÉS 2024.02.22.
Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdon.

------

X. Mázsa utca 17-19 között a MOL kút mögött a zöldsávban egy közműszekrénynek nincs fedele.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mázsa u. 15

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.26. A Vodafone válasza: “A fedlap nem Társaságunk tulajdona.” ————— FRISSÍTÉS 2024.02.22. Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdon. ------ X. Mázsa utca 17-19 között a MOL kút mögött a zöldsávban egy közműszekrénynek nincs fedele."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.05. Fővárosi Vízművek Zrt. vá...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 139144 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, a Budapest X., Mázsa utca 15. számnál lévő aknafed
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.22. Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdon. ------ X. Mázsa utca 17-19 között a MOL kút mögött a zöldsávban egy közműszekrénynek nincs fedele."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.26. A Vodafone válasza: “A fedlap nem Társaságunk tulajdona.” ————— FRISSÍTÉS 2024.02.22. Telekom válasza: Nem Ma...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem is közművek. E-közmű térkép mellékelve. Hrsz.:38403/13
    Magánterületi akna volt, utcafronti telekhatár átalakítás történt, Önkormányzat, vagy a városüzemeltető cége, ha akarja lehet, hogy meg tudja...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gizella vagy Géza!
    Az ivóvízhálózat a túloldalon van ahol a tűzcsapok.
    Vízművek nem illetékes.
    Továbbá 149.x is leírom a vízműveknek nincs közterületi aknája KÉREM az összes ügykezelő tájékozt...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vízművek lesz az , a gyengeáram a másik oldalon megy.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "X. Mázsa utca 17-19 között a MOL kút mögött a zöldsávban egy közműszekrénynek nincs fedele."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.22. Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdon. ------ X. Mázsa utca 17-19 között a MOL kút mögött a zöldsávban egy közműszekrénynek nincs fedele."-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Vodafone"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rozsdás keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mázsa utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mértékben állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szövőszék utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattogó billenő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére