Megoldásra vár

Kidölő, elfordult tábla tartó oszlop

FRISSÍTÉS 2024.03.30.
A bejelentő kommentje:
"Ismételten el kellene küldeni ugyan is az oszlop a helyére került, de a táblák nem megfelelő irányba néznek, jelenleg konkrétan baleset veszélyes a szemből vezetett kerékpárosok miatt, mert simán szembe engedi az egyirányú úton. Haladéktalan helyre állításra van szükség!"

-----

A XIX. Ker Szabó Ervin utca - Kossuth tér találkozásánál található a mellékelt oszlop.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kossuth tér 2

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "A XIX. Ker Szabó Ervin utca - Kossuth tér találkozásánál található a mellékelt oszlop."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.30. A bejelentő kommentje: "Ismételten el kellene küldeni ugyan is az oszlop a helyére került, de a táblák nem megfelelő irányba néznek, jelenleg konkrétan baleset veszélyes a szemből vezetett kerékpá...

  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismételten el kellene küldeni ugyan is az oszlop a helyére került, de a táblák nem megfelelő irányba néznek, jelenleg konkrétan baleset veszélyes a szemből vezetett kerékpárosok miatt, mert simán szem...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére