Megoldott

Arpad fejedelem utja es Szepvolgyi ut keresztezodese

Anonim Járókelő

Az tárgyban emlitett keresztezodesben az Árpád hid fele vezeto oldalon elvettek a balra kanyarodo savot, a kotelezo haladasi irany tablat frissitettek, de a telizold lampa megmaradt, az jarmuvek meg mindig kanyarodnak balra, sokszor a szemkozti savban allnak meg. A lampat is nyilzoldre kellene cserelni, plusz par nap birsagolas megoldana a helyzetet...

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szépvölgyi út

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez igaz, de telizöldnél mi a helyzet?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/139043/arpad-fejedelem-utja-es-szepvolgyi-ut-keresztezodese bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Árpád
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére