Válaszra vár

Kábelfektetés után hibásan visszarakott burkolat

Nemrégen a környéken elektromos kábeleket fektettek. A két út közötti járdán a burkolatot rosszul rakták vissza. Balesetveszélyesnek tartom.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 12.

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • István Nagy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére