Válaszra vár

Graffitis szekrény

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024. 04. 08.

Magyar Telekom válasza:

Nem Magyar Telekom tulajdon.

-----

Jelzett helyszínen lévő közműszekrény rongált, graffitis.

Kérjük az Illetékest, hogy rendezze a szekrény állapotát!

Pontos helyszín:
47.528208325874985, 19.032558572926536

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 48

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő közműszekrény rongált, graffitis. Kérjük az Illetékest, hogy rendezze a szekrény állapotát! Pontos helyszín: 47.528208325874985, 19.032558572926536"-ról "FRISSÍTÉS 2024. 04. 08. Magyar Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdon. ----- Jelzett helyszínen lévő közműszekrény rongált, graff...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére