Megoldott

Régóta nem takarított Rákóczi híd hídfők

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A Rákóczi híd pesti (Dunától távolabbi) és budai lépcsőjének két széle tele van avarral és mindenféle szeméttel. (A firka is sok!)
A pesti hídfőnél a Gizella sétány végén is tisztességes avarkupac található.
Mellékesen megjegyzem, hogy maga a Rákóczi híd járdája is állandóan szemetes, hol műanyagtörmelék, hol rongyok, hol fenyő - sajnos ezek hetekig, hónapokig is ott vannak.
Úgy tudom, hogy a hidakat évente két alkalommal mossák, de az arra járóknak jól esne a gyakoribb seprés, lomok összeszedése.

Intézkedésüket köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rákóczi híd

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a Rákóczi híd pesti és budai oldalán is elvégezték a takarítást és a graffitik eltávolítását.

    Tisztelettel: Budapesti Köz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Többhetes csikkszemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    1107-Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére