Megoldott

Ürítetlen szemétgyűjtő edények sora

Anonim Járókelő

Ellepi a szemét az utcát, ha nincsenek ürítve a szemétgyűjtő edények.
A felvételek 2024. 02. 17-én délután a Budapest, XIII. kerület Váci úton, a Csanády utca és Katona József utca közötti részen készültek.
Szerintem valami nagyon nincs rendben a szemétgyűjtő edények ürítésének szervezésével.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 34

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lehel tér aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lehel tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Cigarettacsikkek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Turbina utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére