Megoldott

Lomis lakat a Gaál József utca 19. előtt

Anonim Járókelő

A Gaál József utca 19 előtt a közlekedési táblához egy lakatot rögzítettek, vélhetően lomisok, kérem távolítsák el. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Gaál József út 20b

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték, köszi
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az oszlop tövében lévő lakat eltávolítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres rozsdás keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    BAH-csomópont (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen átrozsdásodott korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széchenyi István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére