Megoldott

El nem vitt hulladék

Anonim Járókelő

Frissítés 2024.02.22.: Az FKF válaszával a kerületnek továbbítva.

"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a kerületi önkormányzat kezelésében áll, így az illegálisan kihelyezett hulladék elszállításáról nekik kell gondoskodniuk. Társaságunk kizárólag az FKF logójával ellátott zsákban kihelyezett hulladékot szállítja el, hiszen ez után lett megfizetve a hulladékgazdálkodási közszolgáltatási díj.
Tájékoztatjuk továbbá, hogy az a természetes vagy jogi személyt, egyéni vállalkozó, továbbá jogi személyiséggel nem rendelkező szervezet, aki vagy amely a hulladékgazdálkodással kapcsolatos jogszabály, közvetlenül alkalmazandó uniós jogi aktus vagy hatósági határozat előírásait megsérti, hulladékgazdálkodási bírság megfizetésére kötelezhető. Hulladéktól csak kijelölt vagy arra fenntartott helyen, a környezet veszélyeztetését kizáró módon lehet megválni.

Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió"

---

Hetek óta csak gyarapodik a szemét , hiába jár erre a kukásautó , valamiért ez a kupac mindig kimarad.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 124-132

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!
    Sajnos arról kell tájékoztassam, hogy lakossági illegális hulladéklerakásnak lehetünk tanúi, mellyel ádáz szélmalomharcot kell vívnia Önkormányzatunknak.
    A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Hetek óta csak gyarapodik a szemét , hiába jár erre a kukásautó , valamiért ez a kupac mindig kimarad."-ról "Frissítés 2024.02.22.: Az FKF válaszával a kerületnek továbbítva. "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a kerületi önkormányzat kezelésében áll, így az illegálisan kihelyezett hulladék elszállít...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a kerületi önkormányzat kezelésében áll, így az illegálisan kihelyezett hulladék elszállításáról nekik kell gondos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Autóalkatrész egy sérült autóról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tele vannak szeméttel a faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére