Megoldásra vár

Hiányzó kockakövek és szegély

Anonim Járókelő

A Bajza utcai (Vörösmarty tér felé) földalatti lejárata előtt, közvetlenüla gyalogátkelőnél kockakövek és a szegély is hiányzik.
Jelen állapotában elég balesetveszélyes közvetlenül a nagy forgalmú gyalogátkelő miatt. Kérem javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza utca

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    *szegély
    Kérem javítsák!
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Oktogon M (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rakparti elhanyagolt "járda"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti alsó rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére