Megoldott

lerakott szemét a toi toi mellett Rákóczi tér

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes,

Kérjük az elszállítását a szemétnek, és takarítást a toi toi körül a Rákóczi téren.

-lerakott szemét a toi toi mellett Rákóczi tér

itt több mint 1 éve nincs hivatalos szemétlerakó-deponáló, vélhetően illegális szemét...

Foto: 2024-02-17 délután

A gyors inrézkedést előre is nagyon köszönjük!

Budapest, Rákóczi tér 1084 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi tér 11

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    újra szemetes

    2024-02-24
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon ki rak itt le szemetet és visz el ha nem az FKF... 2 napig ott volt szemét... szombat vasárnap
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték, a zsákokat már nem találták a helyszínen.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztiszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    -a szemét 2024-02-18-án is ott van, csak helyzetjelentés
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Hétvégi szemét, szombat napközben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Repülő szőnyegről rollerre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére