Megoldásra vár

Rendszeresen elparkolt gyalogos átvezetés

FRISSÍTÉS 2024.03.19.
XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza:
"A helyszínt a közterületfelügyelők, továbbra is ellenőrizni fogják és szabálysértés észlelése esetén megteszik a hatáskörükbe tartozó intézkedéseket."

---
A Budafoki út, Csíky utca kereszteződésében a Budafoki úttal párhuzamos járdán a Csíky utcát keresztezve rendszeresen parkolnak mindkét oldalon a sarkon.
Megoldási javaslatok:
1., Zebra felfestése (így talán nem parkolnának rá az autók)
2., Becsíkozni a sarkon az út szélét (forgalomtól elzárt terület)
3., Esetleg pár parkolásgátló pózna kihelyezése

Itt nagy a kanyarodó forgalom a Belváros felé az autóknak be kell fordulnia a Cskíy utcába, így fokozottan fontos, hogy a gyalogosok jól láthatók legyenek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csíky u. 2

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00138800-as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Csíky utca Budafoki úti torkolatában a forgalomnagyságok nem indokolják gyalogos-átkelőhely
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budafoki út, Csíky utca kereszteződésében a Budafoki úttal párhuzamos járdán a Csíky utcát keresztezve rendszeresen parkolnak mindkét oldalon a sarkon. Megoldási javaslatok: 1., Zebra felfestése (így talán nem parkolnának rá az autók) 2., Becsíkozni a sarkon az út szélét (forgalomtól elzárt terület) 3., Esetleg pár park...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Azonosító: 00138800
    A 2024.02.19-én, Újbuda Közterület- felügyelet részére megküldött bejelentésével kapcsolatban küldjük Önnek elektronikusan a válaszlevelet.

    Üdvözlettel,

    Újbu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Medgyessy Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Szinte minden nap áll itt legalább az egyik oldalon autó. A jobb oldalit már teljesen kisajátította a sarkon lévő soprtboltos
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Parkolás"-ra.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Medgyessy Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére