Megoldásra vár

Rossz állapotú járda

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő járda állapota rossz, hiányos, repedezett, így botlásveszélyes.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a járdát!

Pontos helyszín:
47.505851493885444, 19.062345877529086

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Oktogon M

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó kockakövek és szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rakparti elhanyagolt "járda"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti alsó rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére