Megerősítésre vár

Balesetveszélyes kerékpárút hiba

T. Cím,

Az Egér úttal párhuzamos kerékpárúton, pont a hírdetőtáblákkal (a kertészet előtt) egy vonalban a burkolati köveket a kerék ki tudja fordítani. Tegnap elestem, mivel az első kerék kipattintotta a követ a helyéről, ami megdobta a hátsó kerekemet. Szerencsére nem lett semmi baj, de veszélyes így. Hozzááteszem az egész szakasz minősége kritikán aluli, országúti kerékpárral már-már járhatatlan.

Üdvözlettel és köszönettel,
Kis Balázs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dobogó út 4

Hozzászólások

  • Kis Balázs visszajelzésére vár.

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A korábbiak alaján (térkép, leírás) is 100%-ban beazonosítható a helyszín, de a kérésnek megfelelően csatolok még képeket Mint írtam a kátyú a kertészet kerítésénél, a hirdetőtáblák vonalában van. Je...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Balázs!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Kis Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére