Megoldásra vár

Útakadály nem volt visszazárva

A jelzett helyen lévő behajtásgátló szerkezet nem volt visszazárva, fekvő állapotban ezen a helyen rejtett útakadályt képez (ráadásul nincs közvilágítás sem) a kerékpárosok számára, ami így rendkívül balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fűvel teli zsák és gereblye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás ereszcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres utcatábla keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Gazdagréti tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére