Megoldott

Veszélyes hulladék

Kidobott hűtőszekrény, azaz veszélyes hulladék az erdő szélén az Akácfa u. 64. szám magasságában.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Akácfa u. 64

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/410/1/2024/V4 Ügyintéző: Kováts Péterné

    Hulladékkezelési Csoportunk ellenőrizte a bejelentésben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Nem Nemis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére