Megoldásra vár

Szabadság tér járdája több helyen teljesen tönkrement

FRISSÍTÉS 2024.02.16.

V. kerület válasza:
"A Szabadság tér üzemeltetése nem tartozik az V. kerület feladatai közé."

---

A Szabadság tér járdája több helyen teljesen tönkrement, megsüllyedt/kiemelkedett/széttöredezett/térkövek mozognak... Sokkal gondosabb, lelkiismeretesebb munkavégzésre lenne szükség, a kivitelezéseknél meg kellene követelni a technológiai fegyelem betartását és a garanciális javításokat el kellene végeztetni. 10 év sem telt el a felújítás óta...

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szabadság tér 14

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szabadság tér járdája több helyen teljesen tönkrement, megsüllyedt/kiemelkedett/széttöredezett/térkövek mozognak... Sokkal gondosabb, lelkiismeretesebb munkavégzésre lenne szükség, a kivitelezéseknél meg kellene követelni a technológiai fegyelem betartását és a garanciális javításokat el kellene végeztetni. 10 év sem telt ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Szabadság tér üzemeltetése nem tartozik az V. kerület feladatai közé.
    Illetékesség hiányában kérjük a bejelentést továbbküldeni.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rakparti elhanyagolt "járda"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti alsó rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Jászai Mari tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére