Válaszra vár

Balesetveszélyes padka a kerékpárúton

Frisssítés:2024.02.28
KÖZÚT válasza: A terület üzemeltetője nyilvántartásunk szerint a XIV. ker. Önkormányzat.
________

A kivilágítatlan kerékpárútón keresztben egy nagy padka keletkezett, amit egy fa gyökere okozott. Ez az eszak felé tartó sávban 4..5 cm magas, éles peremet jelent.

Balesetveszélyes (en konkretan buktam itt).

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tatai u. 3

Hozzászólások

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "A kivilágítatlan kerékpárútón keresztben egy nagy padka keletkezett, amit egy fa gyökere okozott. Ez az eszak felé tartó sávban 4..5 cm magas, éles peremet jelent. Balesetveszélyes (en konkretan buktam itt)."-ról "Frisssítés:2024.02.28 KÖZÚT válasza: A terület üzemeltetője nyilvántartásunk szerint a XIV. ker. Önkormá...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg kisbusz a zöldfelületeten...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útfelbontás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott és hiányos felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére