Megoldásra vár

Kitüremkedés

Anonim Járókelő

A két oldalról kerítéssel és sűrű növényzettel határolt, szűk, rosszul megvilágított szakaszon a kerékpárút negyedéig oldalról egy nagy kitüremkedés lóg be az aszfalton. Valószín#leg a fa gyökérzete nyomta fel. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vágány utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére