Válaszra vár

Kerékpárút merre tovább?

A Vörösvári út menti kerékpárút a Vihar utcánál egy korlátnak van nekivezetve. A zebra túloldalán sem egyértelmű a helyzet, hogy a bokros területet a járdán melyik oldalról kellene kerülni. Kérjük a helyzet egyértelműsítését a Vihar utca mindkét oldalán!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 11

Hozzászólások

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az első eset szerintem egyértelmű a kötelező haladási irány táblával.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére