Válaszra vár

Aknafedél a kerékpárúton kiálló részekkel

FRISSÍTÉS 2024.02.22.
Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett akna nem kertészeti célokat szolgál. Mint ahogy előző válaszunkban is jeleztük, a bejelentett fedél nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

----------------------

FRISSÍTÉS 2024.02.22
Budapesti Közművek FŐTÁV Távhőszolgáltatási Divízió válasza
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen Társaságunknak nincs távvezetéke és távvezetéki aknája sem, így a bejelentett fedlap nem Társaságunkhoz tartozik.

-----------------

FRISSÍTÉS: 2024.02.14.
Magyar Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdon.

------

FRISSÍTÉS 2024.02.13
TraffiCom válasza:
"Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítmény üzemzavart megvizsgáltuk, a jelzett műtárgy nem a TraffiCOM Kft. tulajdona, ill. nem tartozik cégünk üzemeltetése alá."

----------

A Vörösvári úti új kerékpárúton egy aknafedél zsanérjai több cm-re kiállnak a kerékpárút közepén. Kérjük a fedél cserélését kevésbé balesetveszélyes típusra.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.22. Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett akna nem kertészeti célokat szolgál. Mint ahogy előző válaszunkban is jeleztük, a bejelentett fedél nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. -------...

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.02.14. Magyar Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdon. ------ FRISSÍTÉS 2024.02.13 TraffiCom válasza: "Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítmény üzemzavart megvizsgáltuk, a jelzett műtárgy nem a TraffiCOM Kft. tulajdona, ill. nem tartozik cégünk üzemeltetése alá." ---...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett akna nem kertészeti célokat szolgál. Mint ahogy előző válaszunkban is jeleztük, a bejelentett fedél nem tartozik Társaságu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen Társaságunknak nincs távvezetéke és távvezetéki aknája sem, így a bejelentett fedlap nem Társaságunkhoz tartozi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.13 TraffiCom válasza: "Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítmény üzemzavart megvizsgáltuk, a jelzett műtárgy nem a TraffiCOM Kft. tulajdona, ill. nem tartozik cégünk üzemeltetése alá." ---------- A Vörösvári úti új kerékpárúton egy aknafedél zsanérjai több cm-re kiállnak a ...

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ra.

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg Főtáv? A mellette lévő hatalmas akna miatt lehet, hogy Főtáv az illetékes.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vörösvári úti új kerékpárúton egy aknafedél zsanérjai több cm-re kiállnak a kerékpárút közepén. Kérjük a fedél cserélését kevésbé balesetveszélyes típusra."-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.13 TraffiCom válasza: "Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítmény üzemzavart megvizsgáltuk, a jelzett mű...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítmény üzemzavart megvizsgáltuk, a jelzett műtárgy nem a TraffiCOM Kft. tulajdona, ill. nem tartozik cégünk üzemeltetése alá.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!Tájékoztatjuk, hogy az Önök bejelentését ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Aszfalt alól szivárgó víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    10 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tűzcsap melletti csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Zsófia utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére