Megoldásra vár

Nincs járda

Elfelejtette járdát és zebrát csinálni

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Petőfi u. 26

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentését kivizsgáljuk. Amennyiben az egyébként zöld területre a jogszabályi környezet és műszaki előírások figyelembe vétele mellett a járdafelület kialakítható Újpest Önkorm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csokonai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétvert járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nádasdy Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiálló aknafedlapok a Lakkozó utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére