Megoldott

Takarítanivaló a Lebstück Mária utcában

Nem sok, de egy kis sepregetés nem ártana, a suli előtti padsor előtt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Lebstück Mária u. 28

Hozzászólások

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Melinda! Az a baj, hogy bejelentettem, vagy hogy megcsinálták? :-) Tessék bejelenteni a takarítanivalót, ha tud olyan helyet melyre ráfér... ne fogja vissza magát! :-) Ennek a felületnek az...
  • Rabóczki Melinda hozzászólt a bejelentéshez.

    Atyám!Ott tisztaság van!Mutassak képeket ahol tényleg kéne takarítani?
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tárgyi bejelentésben szereplő takarítási munkálatokat a tegnapi napon 2024.02.14-én elvégeztük.
    Mellékelem az elkészült állapotról készült képeket.

    Üdvözlettel:
    Turóczi András
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük jelzését.
    A problémát jeleztük a parkfenntartást végző cég felé, mely terület takarítását hamarosan elvégez.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Autóalkatrész egy sérült autóról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tele vannak szeméttel a faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére