Megoldásra vár

Egyirányú utcán való kerékpáros közlekedés kérése

Anonim Járókelő

Nagyon sok biciklis jár a 17-18 kerületen keresztül a Keresztúri erdő szélén lévő Régivám utcán, majd a Tünde utcán, de a Tünde utca egy idő után egyirányúvá válik. Hasonló a helyzet a Gorkij utca Csévéző út felőli végével. Az a kérésünk, hogy (ahogy az már nagyon sok helyen megoldott) ezen a két rövid szakaszon engedélyezzék az egyirányú utcán való szembe közlekedést, mert az alternatív útvonal a Csévéző útra vinne, ami az ottani nagy forgalom (és buszok, teherautók) miatt veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Tünde u. 19

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVIII. kerületi Tünde utcával és Gorkij utcával kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A Gorkij utcában a Csévéző utca és az Úz utca között, illetve a Tünde u
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt én is használnám.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpáros átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Úszódaru utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Várkert rakpart (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére