Megoldásra vár

Kiszáradt fa

A Budapest 11. kerület Ábel Jenő utca 16/b sz. (Diószegi út kereszteződés) ház előtt álló fa elöregedett. A legutóbbi erős szél idején 4-5 hosszú ágak és húsz cm átmérőjű 80 cm hosszú ágak hullottak a járdára és a ház kertjébe. Életveszélyes jelenleg a fa.
Köszönöm a segítséget,
Üdvözlettel: Éva

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ábel Jenő u. 16

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Halászné Vukovich Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fűvel teli zsák és gereblye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás ereszcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres utcatábla keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Gazdagréti tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére