Megoldásra vár

3 helyen is megsüllyedt a térkőburkolat

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes,

3 helyen is megsüllyedt a térkő burkolat a Rákóczi téren

Tóbb éve ilyen, várjható a javítás 2024-ben?

Ez így botlás és balaesetveszélyes.

A gyors választ és intézkedést előre is nagyon köszünjük!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi tér

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    https://welovebudapest.com/toplista/budapest-10-eves-4-es-metro-erdekessegek/

    10 érdekesség a tízéves 4-es metróról

    +1

    3 helyen is megsüllyedt a térkőburkolat
    az egyik megálló felszíni terültén
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemes lenne új elküldeni, még veszélyesebb lett
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    -ez egy járda,, tér stb nem út...

    A lábaink sokkal érézkenyebbek mint az autok kerekei... Évek óta ilyen ez a tér ezen a 3 helyen.

    Várjuk a javítást remélhetőleh 12 hónapon belüll megoldják majd
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Viktor Nagy
    Illetékes: Budapest Közút
    Teleki László tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt taktilis kő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadt macskakövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére