Megoldásra vár

Újonnan telepített óriásplakátok

Tisztelt Illetékes!

Az elmúlt hetekben új óriásplakátok kerültek telepítésre a Dózsa György útra, a Vágány utca és a vasúti felüljáró közötti fal tövébe (a csatolt képen pirossal jelezve a pontos helyük).

Kérem, vizsgálják meg, megfelel-e a jogszabályoknak az új reklámhordozók közterületen történő kialakítása, és amennyiben nem, tegyék meg a szükséges intézkedéseket az eltávolításukra.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány utca / Dózsa György út

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba
    irodavezető

    Járókelő közhasznú Egyesület

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    2024. február 7. napján érkezett "Új bejelentés -
    JAROKELO-BUDAPEST-00138065" tárgyú megkeresésükre tájékoztatom, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Óriás plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Reklámtartó szerkezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ledőlt betonkerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Fertő utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére