Megoldott

Fán akadt szemét

Anonim Járókelő

Frissítés:2024.02.07.
XI.kerület Újbuda Önkormányzat válasza: FŐKERT Divíziójához tartozik.
_______

A Bartók 88 előtti fán hosszabb ideje lóg egy nagyobb méretű műanyag szemét talán szemeteslàda. Egyrészt nagyon nem esztétikus, màsrészt balesetveszélyes is - kérem eltàvolítàsàt.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 88

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Fán akadt szemét a Bartók Béla út 88. házszám előtti fán"-ról "Fán akadt szemét"-ra.

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük !
  • Kovács Tamás Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedtem
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bartók 88 előtti fán hosszabb ideje lóg egy nagyobb méretű műanyag szemét talán szemeteslàda. Egyrészt nagyon nem esztétikus, màsrészt balesetveszélyes is - kérem eltàvolítàsàt. Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!"-ról "Frissítés:2024.02.07. XI.kerület Újbuda Ö...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Állatorvosi ló a kidőlő kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autógumik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére