Megoldásra vár

Tönkrement járda

Anonim Járókelő

VIII. Rákóczi út 19 elött a fedlapok körül tönkrement a járda.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út 19

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Viktor Nagy
    Illetékes: Budapest Közút
    Teleki László tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt taktilis kő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadt macskakövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére