Megoldásra vár

Kicsi kuka és a varjak rendszeresen szét túrják

Anonim Járókelő

Ez egy elég központi szemetes, a szemben lévő kisbolt miatt is. Mindig hamar tele lesz, és a varjak is rendszeresen szét túrják évek óta. Célszerű lenne egy kicsit nagyobb és fedett kukát ide helyezni. Mert ilyenkor akár 10 méteres körzetben tiszta szemét minden, pláne ha a szél is fúj, akkor messzebb is.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Petőfi u. 10

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma változatlan, de a szemét nem lett kevesebb. A környékén is tiszta szemét minden.
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzést! A Petőfi u. 10. előtti kuka fedelesre való cseréjét megrendeltük közszolgáltatónktól, az Újpesti Városgondnokság Kft.-től.
    A megvalósulásig szíves türelmét k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Autóalkatrész egy sérült autóról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tele vannak szeméttel a faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére