Megoldásra vár

Még nem nyílt meg, vagy már bezárt?

FRISSÍTÉS 2024.02.06

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett problémában Társaságunk nem illetékes."

-----------

FRISSÍTÉS: 2024.02.02

Az FCSM válasza alapján:
,,A Budapest, XIV., Zugló vasútállomásnál
található nyilvános automata illemhely nincs társaságunk tulajdonában és
üzemeltetési feladatokat sem látunk el a létesítményben. Bejelentését
továbbítottuk a kivitelező BKM Nonprofit Zrft. felé."

-------

Tisztelt Illetékes!
Méltatlan állapotban a főváros legújabb, legmodernebb közvécéje.
Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!
Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zugló vasútállomás

Hozzászólások

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nyitva nincs, de most már mindenhonnan lepucolták a firkákat.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Van valami remény. A firkát részlegesen, csak az ajtóról sikerült eddig eltávolítani valakinek. De legalább értelmes információra cserélték le a korábbit. 2 nap múlva március, így kíváncsian várjuk a...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A Jarokelo.hu weboldalról a 137723 és 137622 sz. bejelentéseket kaptuk.

    "Még nem nyílt meg, vagy már bezárt?"

    Még át sem adták, már össze van firkálva - Járókelő.hu. Ha megosz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 98526 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.06 FCSM válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett problémában Társaságunk nem illetékes." ----------- FRISSÍTÉS: 2024.02.02 Az FCSM válasza alapján: ,,A Budapest, XIV., Zugló vasútállomásnál található nyilvános automata illemhely nincs társaságunk tulajdonában és üzemeltetési feladatokat sem l...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.02.02 Az FCSM válasza alapján: ,,A Budapest, XIV., Zugló vasútállomásnál található nyilvános automata illemhely nincs társaságunk tulajdonában és üzemeltetési feladatokat sem látunk el a létesítményben. Bejelentését továbbítottuk a kivitelező BKM Nonprofit Zrft. felé." ------- Tisztelt Illetékes! M...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett problémában Társaságunk nem illetékes.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/137723/meg-nem-nyilt-meg-vagy-mar-bezart
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Méltatlan állapotban a főváros legújabb, legmodernebb közvécéje. Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek! Tisztelettel: Szelényi Dániel"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.02.02 Az FCSM válasza alapján: ,,A Budapest, XIV., Zugló vasútállomásnál található nyilvános automata illemhely nincs t...

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves adminok, kérem szépen az FCSM válasza alapján az ügyet a BKM Nonprofit Zrft.-re tenni, köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szelényi Dániel Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A Budapest, XIV., Zugló vasútállomásnál
    található nyilvános automata illemhely nincs társaságunk tulajdonában és
    üz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött, rozsdás kapcsoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megy a csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére